FAQ

 1. Ako dlho trvá dekarbonizácia motora ?
  Dekarbonizácia motora trvá približne 60 až 90 minút vrátane diagnostiky motora.
 2. Nedôjde po dekarbonizácii motora ku zvýšenej spotrebe oleja ?
  V motorovom priestore nepôsobí karbón ako „tesnenie“, takže spotreba oleja sa nezvýši. V prípade, že máte už motor mechanicky poškodený a prejavuje sa to aj zvýšenou spotrebou oleja, tak v tomto prípade nepomôže už ani dekarbonizácia.
 3. Kam mizne karbón pri čistení ?
  Pri čistení motora dekarbonizáciou sa v motore dejú chemicko/fyzikálne reakcie. Všetky usadeniny sa menia na uhlík a vodík. V plynnom skupenstve odcházadjú bezpečne cez výfukový systém.
 4. Je nutné meniť olej po dekarbonizácii motora ?
  Olej nieje nutné meniť, keďže sa usadeniny v podobe pevných čiastočiek menia na plynné a bezpečne odchádzajú z motora cez výfukový systém.
 5. Aký „starý“ motor je vhodný na dekarbonizáciu ?
  Na dekarbonizáciu sú vhodné motory, ktoré majú aspoň 100.000 kilometrov.
 6. Neprešiel som emisnou kontrolou, pomôže dekarbonizácia ?
  Vo väčšine prípadov áno. Avšak mi Vám pomôžeme odhaliť príčiny aj za pomoci kompletnej diagnostiky motora.
 7. Neupchajú sa v motore mazacie kanáliky ?
  Určite nie, keďže vykonávame dekarbonizáciu sacieho, spaľovacieho a výfukového systému vozidla.

…kompletný cenník dekarbonizácie TU

Dekarbonizácia
Audi A6 3.0 BiTDI


profesionálne ČISTENIE DPF filtrov

dekarbonizácia motora Košice, dekarbonizácia motora Prešov, dekarbonizácia motora Trebišov, dekarbonizácia motora Michalovce, dekarbonizácia motora Rožňava, dekarbonizácia motora Moldava, dekarbonizácia motora Kapušany, dekarbonizácia motora Vranov, dekarbonizácia motora Humenné, dekarbonizácia motora Sobrance, dekarbonizácia motora Kráľovský Chlmec, dekarbonizácia motora, najlepšia dekarbonizácia motora , najlacnejšia dekarbonizácia motora , dekarbonizácia motora skúsenosti, dekarbonizácia motora , emisná kontrola dekarbonizácia motora , technická kontrola dekarbonizácia motora , STK, EK, dekarbonizácia motora Dobšiná, dekarbonizácia motora Stropkov, dekarbonizácia motora Snina, dekarbonizácia motora Spišská, dekarbonizácia motora Poprad, dekarbonizácia motora Levoča, dekarbonizácia motora , dekarbonizácia motora , dekarbonizácia motora , dekarbonizácia motora , dekarbonizácia motora , dekarbonizácia motora , dekarbonizácia motora

Comments are closed.